Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
صفحه اصلی
صفحه اصلی
>
موارد
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD latest company case about کیک های آناناسی تایوانی
مناسبت ها
پیام بگذارید

کیک های آناناسی تایوانی

2022-05-23

Latest company case about کیک های آناناسی تایوانی

درباره کیک های آناناسی تایوانی

 

کیک آناناسی تایوانی Fènglísū is نیز نامیده می شود که یکی از محبوب ترین دسرها و سوغاتی ها در تایوان است.این کیک از یک پوسته کره ای و شکننده تشکیل شده است که با مربای آناناس غنی و کمی شیرین پر شده است.نام این غذا از fèng lí به معنی آناناس و sū به معنی نان کوتاه گرفته شده است.


در بارهکیک های آناناسی تایوانیدستگاه

دستگاه روکش اتوماتیک مواد غذایی شیرینی پزی P160 برای ساخت مناسب استمحصولات غذایی پر شده و غیر پر شدهمانند آرانچینی، کوکسینیا، فلافل، کوفته، کلوچه های پر شده،کوکی‌های موزاییکی، کوکی‌های پاندا، کوکی‌های پیچشی، کوکی‌های طراحی شده، کوکی‌های کره‌ای، کلوچه‌های تخت، بیسکوتی، کراکر، کاهک و غیره)، مامول و کیک ماه، بستنی موچی و موچی،،و غیره.

رادستگاه روکش اتوماتیک P160مجهز به کنترل پنل لمسی و سیستم کامپیوتری برای تنظیم سرعت، وزن، اندازه و نسبت پوست و پر شدن است، همچنین می تواند ضخامت پوست، طول، اندازه غذا را توسط دستگاه تغییر دهد. برای تهیه کیک آناناسی می توانیم یک قالب نازل سفارشی را برای دستگاه روکش اتوماتیک P160 سفارشی کنید، دو قیف تغذیه روی دستگاه لکه گیری P160 وجود دارد: قیف سمت چپ برای پوشش خمیر و اکستروژن، قیف سمت راست دیگر برای مواد پرکننده مرکزی، سفارشی ها فقط باید خمیر و مواد پر را داخل آن قرار دهند. دو قیف تغذیه بر این اساس، کیک آناناس را می توان از طریق قالب اکستروژن تشکیل داد و سپس توسط برش پروتئین به طول خاص برش داد. انجیر نیوتاون، و غیره. همچنین می‌تواند با غلتک توپ ما برای تهیه توپ پر پروتئین و غذای توپ انرژی کار کند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تهیه کیک آناناسی، لطفا از طریق فرم درخواست یا ایمیل با ما تماس بگیرید.

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86--13818681174
آدرس: طبقه 1، ساختمان 1، شماره 1929، جاده بازیکیائو، شهر نانکیائو، منطقه Fengxian، شانگهای، چین. کد پستی: 201400
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید