Shanghai Papa Industrial Co.,LTD
صفحه اصلی
صفحه اصلی
>
موارد
>
Shanghai Papa Industrial Co.,LTD latest company case about میله های صبحانه جو دوسر
مناسبت ها
پیام بگذارید

میله های صبحانه جو دوسر

2022-05-26

Latest company case about میله های صبحانه جو دوسر

درباره بار صبحانه بلغور جو دوسر

 

میله جو دوسر یک بار انرژی بسیار محبوب در ایالات متحده است که عمدتاً از بلغور جو دوسر و سایر مواد تشکیل شده است. معمولاً میله جو دوسر را میله صبحانه جو دوسر نیز می نامند، که برای هر زمان که نیاز به خوردن صبحانه در حال حرکت دارید یا میل کنید عالی است. افزایش سریع پروتئین در طول روز


در بارهبار صبحانه بلغور جو دوسردستگاه

دو راه برای درست کردن بلغور جو دوسر با دستگاه وجود دارد، یکی از آنها ماستدستگاه نوار انرژی کوچک P307و دیگر بزرگ ما استدستگاه تولید میله غلات P401دستگاه تولید نوار انرژی کوچک P037 به طور ویژه برای تولید میان وعده های چسبنده و نرم با گرانول های کوچک طراحی شده است، مانند نوار میوه، نوار پروتئین، نوار غلات تغذیه، نوار انرژی، بلغور جو دوسر و غیره. معمولاً مخلوطی از این ها می باشد. میله ها باید نرم یا نیمه سخت باشند و دانه ها باید بسیار کوچک با اندازه 1-3 میلی متر باشند.

دستگاه میله میوه کوچک P307 از اکسترودر میله میوه و دستگاه برش نوار پروتئینی تشکیل شده است، اکسترودر نوار پروتئینی افقی برای انتقال بهتر خمیر طراحی شده است و توسط دو مارپیچ پلی اتیلن در داخل قیف تغذیه تخت فولاد ضد زنگ هدایت می شود، اسپریال ها پیش را منتقل می کنند. -خمیر را به یکسو کننده مخلوط کنید تا خمیر به طور مساوی توزیع شود، سپس خمیر از نازل های سفارشی ساخته شده به شکل نوار در می آید و در نهایت توسط دستگاه برش میله میوه عمودی جداگانه منتقل و برش داده می شود.

 

دستگاه نوار غلات تمام اتوماتیک P401 برای تولید میله ها بر اساس برنج ترد، برنج پف کرده، غلات، گرانولا، آجیل، دانه ها، میوه های خشک، پودر پروتئین، پودرهای آجیل آسیاب شده یا عناصر انرژی طراحی شده است.بنابراین دستگاه شکل‌دهی میله‌ای می‌تواند نوار برنج پف کرده، برنج کریسپی/برنج، میله‌های غلات، میله‌های گرانولا، میله‌های موسلی، میله‌های آجیلی، میله‌های دانه، میله‌های میوه خشک، میله‌های پروتئینی، میله‌های پاور، میله‌های بادام زمینی، سس کنجد و سایر میله های انرژی

 

دستگاه مهره ساز تمام اتوماتیک P401از فناوری نورد دال استفاده می کند تا مخلوط مواد را به یک صفحه کامل با ارتفاع و عرض طرح بپیچد، سپس دال را می توان با چاقوهای برش متقاطع برش داد تا هر یک میله به اندازه یکنواخت شود.دستگاه کامل ساخت نوار دال شامل قیف تغذیه مخلوط، غلتک های دوتایی، فن های خنک کننده دوگانه، واحد برش متقاطع، نوار نقاله و جعبه کنترل می باشد.فن های خنک کننده را می توان با تونل خنک کننده برای عملکرد خنک کننده بهتر و میله های چسبنده خنک کننده جایگزین کرد و واحد برش متقاطع را می توان با سیستم جداکننده میله جایگزین کرد تا میله ها را از یکدیگر برای هدف پوشش شکلات جدا کند. دستگاه اسلب میله تمام اتوماتیک.

 

عرض غلتک دستگاه تولید میله غلات 450 میلی متر است و حداکثر سرعت برش آن می تواند 30 برابر باشد، به این معنی که اگر عرض میله آجیل را 45 میلی متر کنید، می تواند آجیل را با ظرفیت تولید با 300 عدد میله آجیل در دقیقه بسازد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تولید نوار جو دوسر، لطفاً از طریق فرم درخواست یا ایمیل با ما تماس بگیرید.

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86--13818681174
آدرس: طبقه 1، ساختمان 1، شماره 1929، جاده بازیکیائو، شهر نانکیائو، منطقه Fengxian، شانگهای، چین. کد پستی: 201400
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید